ماژول سفارشات

ماژول سفارشات نرم افزاری مستقل جهت نمایش آخرین کالاهای خریداری شده توسط مشتریان در قسمت آماده سازی و تحویل کالا می باشد. در واقع مشتری پس از خرید کالا به قسمت تحویل کالا مراجعه نموده و قسمت تحویل با استفاده از این ماژول، کالاهای ثبت شده در آخرین فاکتورهای فروش مشتریان جهت آماده سازی و تحویل را مشاهده نموده و کالاهای مورد نیاز را بر اساس فاکتور فروش به مشتری تحویل می دهد.

با اجرای نرم افزار سفارشات، پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور پنجره مربوطه به صورت زیر باز می شود:

 

در این قسمت داده های کالاهای تحویلی به مشتری نمایش داده می شود. این داده ها شامل شماره فاکتور، نام کالا، تعداد، واحد، تاریخ، وضعیت کالا و تحویل می باشد. با آماده سازی و تحویل کالا، با زدن بر روی عبارت "تحویل" در ستون آخر هر کالا (عبارت آبی رنگ) ، کالای مربوطه به عنوان تحویل داده شده ثبت می شود و از ردیف کالاها حذف می شود.

با زدن تیک "به روز رسانی خودکار"، لیست آخرین کالاهای تحویلی بر اساس فاکتورهای فروش ثبت شده به صورت خودکار به روز رسانی می شود. با زدن تیک "نمایش کالاهی تحویل شده"، علاوه بر کالاهای تحویل نشده، کالاهای تحویل شده نیز نمایش داده می شود. در قسمت "حداکثر تعداد سفارشات"، حداکثر تعداد کالاهای تحویلی نمایش داده شده قابل تنظیم است.

با زدن دکمه "به روز رسانی" می توان لیست آخرین کالاهای تحویلی را به صورت دستی به روز رسانی کرد. همچنین با زدن دکمه "بالا" و "پایین" می توان بین ردیف کالاها حرکت کرد.

 

فیلم آموزشی این بخش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید: