نصب نرم افزار

جهت نصب نرم افزار، سی دی دریافت شده را در سی دی رام قرار داده و بر روی درایو آن در My Computer دو بار کلیک کنید. با وارد شدن به آن، بر روی setup.exe دو بار کلیک کنید. پنجره مربوط به نصب نرم افزار باز خواهد شد.

چنانچه جهت اجرای نرم افزار، نیاز به نصب برخی از پیش نیازهای سیستمی باشد، این کار به صورت خودکار توسط نرم افزار صورت می گیرد. پنجره مربوطه به صورت زیر باز خواهد شد:

در حین نصب پیش‌نیازها، ممکن است نیاز باشد سیستم چند بار ریستارت شود. لطفا به برنامه اجازه ریستارت دهید. پس از هر بار ریستارت، نصب برنامه به صورت خودکار ادامه خواهد یافت.پس از نصب پیشنیازهای سیستمی، نصب برنامه اصلی آغاز می شود. پنجره مربوطه به صورت زیر است:

با کلیک بر بروی دکمه “Next” وارد صفحه بعدی می شود.

با انتخاب گزینه  “I accept the terms in the license agreement” و فشردن دکمه “Next”، وارد بخش بعدی خواهید شد.

با وارد کردن نام خود و نام سازمان خود و فشردن دکمه “Next”، وارد صفحه بعدی خواهید شد.

در این قسمت، اطلاعات پایگاه داده را مشاهده می کنید. در این جا، نام سرور پایگاه داده، نوع ورود و اطلاعات ورود و نام پایگاه داده نمایش داده می شود. این اطلاعات به صورت پیش فرض پر شده اند. در صورتی که اطلاعاتی در این زمینه ندارید، تنها دکمه “Next” را فشار دهید.

در این قسمت، نوع نصب به دو صورت کامل و سفارشی قابل انتخاب است. در قسمت سفارشی، قادر خواهید بود مسیر نصب و موارد نصب را تغییر دهید. توصیه می شود نوع نصب را به صورت کامل انتخاب کنید. با فشردن دکمه “Next”، صفحه بعدی باز خواهد شد.

در اینجا، با فشردن دکمه “Install” نصب برنامه شروع شده و موارد مورد نیاز روی سیستم شما نصب خواهد شد. با نصب نرم افزار، روی “Desktop” و منوی شروع ویندوز، میانبرهای نرم افزار نیز ساخته خواهد شد.

پس از نصب نرم افزار، قفل سخت افزار دریافتی را درون یکی از درگاه های USB قرار دهید. قفل سخت افزاری به صورت خودکار توسط سیستم عامل شناسایی شده و نیازی به نصب نرم افزار و سرویس های جداگانه نیست. پس از چند ثانیه، عملیات شناسایی قفل سخت افزاری به اتمام خواهد رسید.

سپس با دوبار کلیلک بر روی آیکون نرم افزار، نرم افزار اجرا شده و عملیات فعال سازی و آماده سازی نرم افزار شروع خواهد شد.

 

فیلم آموزشی این بخش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید: