پیام رسان

در این بخش، قادر خواهید بود از طریق اپلیکیشن و خط موبایل خود به اشخاص تعیین شده جهت ارسال پیامک، پیامک مورد نظر و سفارشی خود را ارسال نمایید. جهت این کار، در صفحه اصلی با فشردن دکمه پیام‌رسان، صفحه مربوطه باز خواهد شد که به صورت زیر است:

 

در قسمت بالا، لیست اشخاص با تنظیم ارسال پیامک نمایش داده شده است. این اطلاعات شامل شناسه، نام شخص، جنسیت و شماره تلفن است. در انتهای هر ردیف نیز تیکی وجود دارد که تعیین می‌کند پیامک برای آن فرد ارسال شود یا خیر. همچنین در بالای لیست تعداد کل اشخاص و تعداد موارد انتخابی جهت ارسال پیامک آمده است.

در قسمت متن پیام ارسالی، متنی که می‌خواهیم برای این افراد فرستاده شود، را وارد می کنیم. در زیر آن، یک کشویی همراه با دکمه "افزودن" وجود دارد. این بخش اطلاعاتی که مربوط به هر شخص و ردیف است را به متن ارسالی اضافه می‌کند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، آقای/خانم، کد ملی، نام پدر، استان، شهر و آدرس می‌باشد که با باز کردن کشویی این اطلاعات نمایش داده خواهد شد. در واقع با فشردن دکمه افزدن، پیامی در داخل "[]" به متن ارسالی افزده می‌شود که هنگام ارسال پیامک، اطلاعات آن شخص جایگزین آن خواهد شد.

در نهایت پس از انتخاب اشخاص مورد نظر و وارد نمودن متن ارسالی، با فشردن دکمه "ارسال" پیام مربوطه به اشخاص فرستاده خواهد شد.

 

فیلم آموزشی این بخش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید: