معرفی اپلیکیشن

یکی از مباحث مطرح در امور تجاری، بحث ویزیتور و بازاریاب حضوری است. ویزیتورها باید علاوه بر معرفی و تبلیغ محصولات، باید سفارش های خرید مشتری را دریافت کرده و با ارائه سفارشات به شرکت، نسبت به تامین آن ها برای مشتریان اقدام نماید. این کار در روش سنتی، در قالب پیش فاکتورهای دستی ثبت می شود که علاوه بر هزینه بر و زمان بر بودن، احتمال خطا نیز بالاست، اما در روش نوین، این کار توسط ابزارهای دیجیتال نظیر موبایل، تبلت و یا سایر میکروکنترلرها انجام می گیرد.

موبایل و تبلت ها از جمله ابزارهایی هستند که امروزه به وفور در دسترس عموم قرار دارد و به مرور جای خود را در زندگی مردم و همچنین امور اداری باز کرده اند. این ابزارها می توانند در امور حسابداری و تجارت نقش عمده ای ایفا کنند. لذا جهت بحث ویزیتوری و بازاریاب حضوری، اپلیکیشن پیشگام موبایل طراحی و ساخته شده است.

اپلیکیشن پیشگام موبایل، برنامه ای کاربردی در سیستم عامل اندروید است که ویزیتور با داشتن آن بر روی موبایل و یا تبلت خود، علاوه بر معرفی کالاها و خدمات شرکت خود، می تواند نسبت به صدور پیش فاکتور از سفارشات خرید مشتری اقدام نماید و پس از تکمیل صدور پیش فاکتورها، می تواند آن ها را به صورت خودکار وارد نرم افزار اصلی حسابداری کند.

این اپلیکیشن داده ها را به صورت خودکار و مستقیما از نرم افزار اصلی برداشت کرده و کلیه تخفیفات، مالیات و عوارض و کلیه امور حسابداری در صدور فاکتور کاملا منطبق با برنامه اصلی است. همچنین داده ها نیز به صورت خودکار به نرم افزار اصلی وارد شده و داده ها کاملا یکسان می باشد.

همچنین این اپلیکیشن دارای قابلیت پیام‌رسان می‌باشد و شما می‌توانید برای مشتریان و طف حساب‌های تجاریتان، پیامک سفارشی ارسال نمایید.

 

فیلم آموزشی این بخش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید: